Mūsų istorija

„Between2Lungs“ – tai nepriklausomo gyvenimo būdo prekės ženklas, kuris pirmiausiai užgimė namų dirbtuvėlėse, kuomet besilaukiant dukros, pradėjome kurti kvapus namams, automobilių kvapus ir sojų vaško žvakes. Nejučia, žingsnis po žingsnio, produktams vis labiau populiarėjant draugų tarpe, gavome nemažai padrąsinimo žengti pirmyn ir įkurti šeimos verslą, kuriame visi produktai yra rankų darbo. Didžiuojamės, jog „Between2Lungs“ aromatai ir sojų žvakės nėra masinės gamybos, taigi mes neišleidžiame nei vieno produkto iš akių ir esame tikri, jog klientus pasiekia išpildytas mūsų prekės ženklo pažadas.

Jūsų užsakymus gamina visi mūsų šeimos nariai, todėl pripildome juos geriausiomis savo emocijomis ir meile. Mes visuomet vertinome estetiką, kokybiškus kvapus ir kone kasdien mėgaujamės jų kuriamu jaukumu. Atpalaiduojantys namų aromatai, traškančios rankų darbo sojų vaško žvakės garsas ir ramiai deganti liepsna tapo mūsų ramybės oaze bei atsipalaidavimo uostu. Kasdienybėje, kuri nuolat reikalauja būti budriems ir pasiruošusiems pokyčiams, gera susikurti erdvę, kurioje galime pabūti čia ir dabar besimėgaudami pamiltais aromatais. Būtent tai ir norime padovanoti savo klientams.

„Between2Lungs“ dekoratyvinės žvakės ir namų kvapai – tai meilėje ir harmonijoje gimstantys kūriniai, kurie apgaubs jūsų erdves maloniais aromatais ir ramybe, kurios skubančiame pasaulyje niekada nebūna per daug.