Kvapas automobiliui

tai puiki dovana sau ar artimam žmogui. Smulkmenos, tokios kaip malonus aromatus įsėdus į automobilį, gali praskaidrinti nuotaiką visai dienai. Tačiau įprastiniai automobilių kvapai dažnai greitai praranda savo pirminį aromatą, tad tenka ir vėl ieškoti naujo kvapo automobiliui.

Būtent todėl mes sukūrėme prabangius medinius „Between2lungs“ automobilių kvapus, kuriuos galėsite papildyti norimu aromatu vėl ir vėl. O jei nesate stiprių kvapų mėgėjas – galėsite užlašinti tiek mažai kvapo, kiek jums norisi! Tokiu atveju automobilio kvapą galėsite naudoti dar ilgiau ir mėgautis tokio stiprumo aromatu, koks patinka būtent jums. Tai yra puikus pasirinkimas jautrią uoslę turintiems ar stiprių kvapų netoleruojantiems žmonėms!

Auto kvapai gali būti gera dovana jūsų bičiuliui ar šeimos nariui. Išrinkite norimą aromatą pagal draugo pomėgius: nuo knygų mylėtojo (rekomenduojam „Library Book“ aromatą) iki atpalaiduojančios gaivos („Clean Cotton“) ar ryškaus vasaros aromato („Wild Rhubarb“ ar „Pomegranate Cider“). Kvapai automobiliams gali būti parenkami ir keičiami pagal jūsų pomėgius ar net nuotaiką! O drąsiausieji gali maišyti kelis įsigytus kvapus ir sukurti savo unikalų derinį.

Prabangūs automobilio kvapai neturi kainuoti milijono. Siūlome įsigyti kokybiškų ir ilgai išliekančių aromatų už draugišką kainą. Lai norimas automobilio kvapas jus lydi kiekvieną dieną ir įkvepia nuotykių pilnas keliones! 

 

 

Dažniausiai užduodami klausimai

„Between2lungs“ kvapai automobiliui pasižymi išskirtinumu tiek išvaizdoje, tiek kvapuose ir jų ilgu išliekamumu. Mūsų automobilių kvapais verta mėgautis, nes galite rinktis net iš 10-ies skirtingų kvapų, taip užtikrinant, kad tikrai rasite patinkantį sau ar artimajam. Kiekvienas kvapas atrodo stilingai ir nenuobodžiai, su „Between2lungs“ ikona. Rinkitės apvalų arba kvadrato formos automobilio kvapą.

„Between2lungs“ automobilio kvapas kvepės net iki 3 mėnesių, todėl jo nereikės dažnai keisti ir kaskart įsėdę į automobilį jausitės maloniai. Automobilio kvapo rinkinį sudaro 10 ml aromatinio aliejaus buteliukas, magnetinis kvapo laikiklis ir aromatą skleidžianti pagalvėlė su stilingu mediniu rėmeliu, tad tai yra viskas, ko gali prireikti kokybiškam kvapo naudojimui.

Tikrai taip. Automobilio kvapas su pagalvėle ilgiau palaikys gaivą ir malonų kvapą jūsų transporto priemonėje, nes eterinio aliejaus kvapą galėsite per naują užlašinti ankstesniam kvapnumui išgaravus. 10 ml aromatinio aliejaus buteliuko užteks keliems mėnesiams, jis neišgaruos, jei ilgesnį laiką automobilio nevairuosite, be to, galėsite savo nuožiūra reguliuoti, kaip stipriai norite, kad kvapas jaustųsi.

Informacija paskutį kartą atnaujinta 2024-03-01.